U gebruikt een verouderde browser. Wij raden u aan een upgrade van uw browser uit te voeren naar de meest recente versie.

Thera Saris

Voorzitter

Tel.: 02 569 53 84

E-mail: thera.saris@skynet.be

Nicole Vergote

Ondervoorzitter/Coördinator talen/Webmaster

Tel.: 02 463 57 88

E-mail: nicole.vergote@telenet.be

 

André Van Overberge

Secretaris

Tel: 02 466 73 56

E-mail: andre.vanoverberge@gmail.com

Mia Meersman

Penningmeester

Tel.: 0486 35 83 80

E-mail: mia.meersman@skynet.be

Marie-Thérèse Carlier

Ledenbeheer/Administratie

Tel.: 02 567 01 16

E-mail: mt.carlier@telenet.be

Robert Vanthienen

PC coördinator

Tel.: 02 453 92 57

E-mail: robert.vanthienen@telenet.be

Hugo Vereecke

Culturele activiteiten

Tel: 02 569 46 86

E-mail: hugo.vereecke@telenet.be

Freddy Moles le Bailly

Public Relations/Promotie

Tel.: 0475 79 02 25

E-mail: freddy.moles.le.bailly@telenet.be

Luc Decaluwé

 Bestuurslid

Tel.: 02 466 27 18

E-mail: lucdecaluwe@skynet.be